Promocje

W naszym salonie oferujemy cały wachlarz rozwiązań, dzięki którym korzystanie z naszych usług może być tańsze. W ten sposób premiujemy Klientów, którzy regularnie nas odwiedzają oraz wyrazili zgodę na udostępnienie swoich danych w naszej bazie komputerowej.

RABATY SYSTEMOWE:

  • 5% RABATU na koloryzację, również męską MEN ReShade! – dla Klienta, który w ciągu ostatnich 6 tygodni skorzystał z jakiejkolwiek usługi o wartości co najmniej 45zł.
  • 10zł RABATU na strzyżenie męskie – dla pana, który w ciągu ostatnich 6 miesięcy skorzystał co najmniej 6 razy z usługi dowolnego strzyżenia męskiego.
  • 5zł RABATU na strzyżenie męskie maszynką oraz trymowanie brody – dla pana, który w ciągu ostatnich 6 miesięcy skorzystał co najmniej 6 razy z usługi dowolnego strzyżenia męskiego.
  • 5% RABATU na wszystkie kosmetyki, również na zestawy promocyjne! – dla Klienta , który skorzystał w naszym salonie z dowolnej usługi co najmniej 5 razy, lub co najmniej 4 razy w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
  • 10% RABATU na wszystkie kosmetyki, również na zestawy promocyjne! – dla Klienta , który skorzystał w naszym salonie z dowolnej usługi co najmniej 10 razy, lub co najmniej 8 razy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

PUNKTY PREMIOWE:

Każdy klient, korzystając z naszych usług lub kupując kosmetyki, otrzymuje punkty premiowe, które może wykorzystać na zakupy produktów oraz niektórych usług, np. modelowania, pielęgnacji czy prostowania keratynowego oraz chemicznego.
Każdy punkt wart jest 1zł i płacenie punktami nie wyklucza skorzystania z RABATÓW SYSTEMOWYCH – CZYLI U NAS JAK NAJBARDZIEJ PROMOCJE SIĘ ŁĄCZĄ!!!
Zakup kosmetyku to od 1 do 2 punktów premiowych.
Skorzystanie z usługi to od 1 do 5 punktów premiowych.
Punkty zapisują się automatycznie w naszym systemie komputerowym i są ważne 24 miesiące od dnia naliczenia.
Płatność punktami można łączyć z płatnością gotówką lub kartą.