Studio Vertigo-Fryzjer Gdynia-Solarium Gdańsk-Kosmetyki

Fryzjer-Solarium-Kosmetyki
Gdynia Gdańsk

Gdynia
ul. Wielkokacka 4B
pon.-pt. 9.00 - 21.00
sobota 9.00 - 19.00
 
Tel: 58 624 51 37

Prostowanie keratynowe - NANOKERATIN SYSTEM

Jest to zabieg trwałego prostowania włosów, dzięki któremu każdej Klientce pomożemy spełnić marzenie o prostych, lśniących i wypielęgnowanych włosach.
Zaoferowaliśmy ten zabieg jako pierwsi w Trójmieście i zdobyliśmy na tyle duże doświadczenie, że z powodzeniem możemy nazwać się ekspertami w tej dziedzinie.

Nowa, zaawansowana technologia NANOKEARTIN SYSTEM wykorzystuje nanomolekuły keratyny (naturalnego budulca włosów) – są to cząsteczki tak małe, że miliony ich mogą się zmieścić na główce od szpilki. Nanocząsteczki keratyny zostają osadzone i zamknięte głęboko we wnętrzu zniszczonego włosa, otaczając go trwałą i nierozpuszczalną powłoką. W efekcie włosy stają się lśniące i jedwabiście gładkie. Terapia nanokeratynowa odbudowuje i prostuje włosy, chroniąc je jednocześnie przed wilgocią zawartą w powietrzu.

Technologia firmy NANOKERATIN SYSTEM, w połączeniu z profesjonalizmem naszych fryzjerów-stylistów gwarantują najwyższą jakość usługi.

Główne walory prostowania keratynowego:

  • całkowicie bezpieczne dla włosów
  • najbardziej efektywny system odbudowy włosów w 4 krokach
  • doskonałe do każdego rodzaju włosów, również rozjaśnianych, z pasemkami i zniszczonych
  • eliminuje mocny skręt i puszenie się włosów
  • włosy po kuracji dają się stylizować, są bardzo łatwe w codziennej pielęgnacji i układaniu
  • włosy są gładkie, bardzo lśniące i proste
  • po okresie 4-5 miesięcy włosy stopniowo powracają do stanu naturalnego sprzed zabiegu
  • zabieg dostępny dla osób powyżej 15-go roku życia

Wszystkie nasze Klientki, które zdecydowały się na ten zabieg, są zachwycone jakością swoich włosów. Wiele z nich zdecydowało się powtórzyć ten zabieg po pół roku, gdyż nie wyobrażają sobie już innych włosów. Są one niewiarygodnie lśniące, dłużej utrzymują kolor jak również bardzo łatwo się modelują. Wystarczy włosy umyć, wysuszyć i cieszyć się wspaniałą fryzurą!

Gwiazdy z Hollywood i klienci w całej Ameryce już dawno docenili zabiegi keratynowe na włosy. To właśnie dzięki NANOKEARTIN SYSTEM ich włosy zawsze tak pięknie się błyszczą.

Zapraszamy na zabiegi prostowania keratynowego do naszego salonu fryzjerskiego Studio Vertigo w Gdyni.

UWAGA! Zabieg przeznaczony tylko dla osób powyżej 15-go roku życia, poniżej tego wieku osiągnięcie zamierzonego efektu może nie być możliwe !

« Powrót do oferty

Studio Vertigo-Prostowanie keratynowe