Prostowanie chemiczne Studio VERTGO Gdynia

Prostowanie chemiczne
Ujarzmij swoje włosy - teraz możesz je wreszcie wyprostować

Dzięki tej usłudze każdy może cieszyć się bardzo prostymi i lśniącymi włosami. Jest to usługa skierowana do osób, które mają włosy kręcone, puszące się, bardzo pierzaste, które trudno jest samemu modelować. Wyprostowane przez nas chemicznie włosy pozwolą uniknąć codziennego skupiania się na ich wygładzaniu. Zaoszczędzimy Państwu czasu i pracy, a włosy, których nie trzeba codziennie prasować prostownicą i modelować, staną się zdrowsze. Specjalnie dobrane składniki harmonizują strukturę włosów i doprowadzają do wypielęgnowanej równowagi wewnątrz włosa, a dzięki olejkom, proteinom, kwasom owocowym AHA i aloe vera, włosy są intensywnie zasilane w substancje odżywcze i nawilżające.

Po zabiegu trwałego prostowania chemicznego, włosy wystarczy tylko umyć i wysuszyć i fryzura jest gotowa !
Wprowadziliśmy do swojej oferty tę usługę jako jedni z pierwszych w Trójmieście i wykonaliśmy bardzo wiele prostowań. Wszystkie Klientki wyszły od nas bardzo zadowolone z efektu naszej pracy, a wiele z nich wraca na ponowne prostowanie.

Prostowanie chemiczne jest niezwykle trwałe, wręcz nieskończenie trwałe, gdyż efekt utrzymuje się aż do odrośnięcia włosów. Po około 6 - 12 miesiącach można zabieg powtórzyć tylko na włosach, które odrosły i na nowo cieszyć się lśniącymi i prostymi włosami na całej długości.

Dodatkowym plusem tej metody jest możliwość połączenia prostowania z odświeżeniem koloru, co nie podnosi ceny usługi, gdyż COLORANCE, który wówczas nakładamy, skutecznie zastępuje utrwalacz stosowany podczas zabiegu prostowania.

Usługę tę możemy wykonać prawie na każdych włosach, również farbowanych. Wyjątkiem są włosy rozjaśniane, z pasemkami lub farbowane na bardzo jasne blondy. Ale dla tych włosów mamy inną propozycję: PIELĘGNACYJNE PROSTOWANIE KERATYNOWE.

Zapraszamy na zabiegi prostowania chemicznego włosów do naszego salonu fryzjerskiego Studio Vertigo w Gdyni.

Prostowanie keratynowe          Prostowanie keratynowe Studio VERTIGO Gdynia