Salon fryzjerski STUDIO VERTIGO Gdynia

Studio Vertigo - salon fryzjerski

STUDIO VERTIGO to profesjonalny trójmiejski salon fryzjerski zlokalizowany w Gdyni, który powstał z marzeń i wyobrażenia o idealnym miejscu pielęgnacji i stylizacji włosów. Profesjonalna wiedza właścicielki, zdobyta podczas wieloletniej nauki i praktyki pod opieką mistrzów i wiodących firm, oraz umiejętność doboru i szkolenia personelu, nabyta m. in. w trakcie pracy jako instruktor fryzjerstwa studia szkoleniowego GOLDWELL, zaowocowała tym, że salon bardzo szybko zyskał uznanie i zaufanie Klientów, nie tylko z Trójmiasta.

Jesteśmy nowoczesnym salonem fryzjerskim w Gdyni, pracują u nas profesjonalni fryzjerzy-styliści, którzy zdobyli ogromne doświadczenie podczas pracy z klientami oraz na wielu szkoleniach. Aby sprostać wymaganiom i życzeniom naszych klientów, systematycznie bierzemy udział w seminariach i szkoleniach fryzjerskich takich firm jak: KEVIN MURPHY, GOLDWELL, MOROCCANOIL, OLAPLEX, ELEVEN AUSTRALIA, INOAR, VIDAL SASSOON, TONI&GUY, na których doskonalimy techniki strzyżeń, barberingu, koloryzacji, stylizacji i upięć.

Zawsze uwzględniamy indywidualność naszych Klientów oraz ich oczekiwania. Każda wizyta poprzedzona jest szczegółową konsultacją.

Podczas pracy stosujemy jedynie profesjonalne produkty takich firm jak GOLDWELL, KEVIN MURPHY, MOROCCANOIL, ELEVEN AUSTRALIA, maria nila, OLAPLEX.

Wszystkie stosowane przez nas kosmetyki nie zawierają parabenów, sulfatów, sls oraz silikonów. Nie są testowane na zwierzętach.

Jako pierwszy salon fryzjerski w Gdyni i w Trójmieście wprowadziliśmy pielęgnacyjne prostowanie włosów naturalną keratyną. Stosujemy keratynę cenionej brazylijskiej marki INOAR, a prawdziwą rewelacją jest  odmładzający i wygładzający włosy – zabieg Botoks.

Tworzymy własne, autorskie eko formuły pielęgnacyjne, oparte na naturalnych enzymach i olejkach, z długotrwałym efektem rekonstrukcji i odbudowy włosa. Relaksujące rytuały pielęgnacyjne, oparte o własne eko formuły, oraz o kosmetyki KEVIN MURPHY i MOROCCANOIL, połączone z masażem, cieszą się wśród naszych Klientów ogromnym powodzeniem.

Jesteśmy pionierami i specjalistami w dekoloryzacji włosów! Dzięki naszemu doświadczeniu, oraz innowacyjnym produktom OLAPLEX I BONDPRO+, przejście z brązu do blondu, w bezpieczny dla włosów sposób, to dla nas żaden problem !

Aby nasi Klienci długo mogli cieszyć się efektami naszej pracy, posiadamy w sprzedaży pełną gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów.
Wykwalifikowani fryzjerzy-styliści, profesjonalne kosmetyki oraz umiejętności, gwarantują najwyższą jakość usług. Przyjazny i kompetentny personel, przyjemne wnętrze oraz miła i relaksująca atmosfera sprawią, że wizyta w naszym salonie w Gdyni będzie dla Państwa przyjemnością i odmianą w ciągu dnia.

Dzięki tym wszystkim elementom oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, jesteśmy w stanie sprostać każdemu fryzjerskiemu przedsięwzięciu: od sportowego luzu poprzez klasyczną elegancję, aż do ekstrawaganckiej awangardy.
Polecamy również skorzystanie z odrobiny słońca na solarium.

Zapraszam
Jolanta Sleżanowska
 

Studio Vertigo Salon fryzjerski Gdynia

Studio Vertigo Salon fryzjerski Gdynia