Delikatna koloryzacja Studio VERTIGO Gdynia

Delikatna koloryzacja

Jest to zabieg polegający na zmianie koloru włosów kosmetykami o bardzo delikatnym działaniu. Dzięki niskiej wartości ph i bardzo słabym stężeniu wody utlenionej, włosy są po takiej koloryzacji błyszczące, mają piękny kolor, łatwo się rozczesują i mają wszystkie właściwości włosów naturalnych – niefarbowanych.

COLORANCE ACID firmy GOLDWELL to jedyny na świecie koloryzator działający w środowisku kwaśnym ph 6,8 - zbliżonym do tego jaki mają nasze włosy i skóra. Nie zawiera amoniaku i innych składników alkalicznych. Dzięki temu jest on wyjątkowo delikatny dla włosów i skóry głowy, teoretycznie można by go stosować nawet codziennie, bez ryzyka zniszczenia włosów czy podrażnienia skóry. Nie jest to oczywiście konieczne, gdyż COLORANCE ACID utrzymuje się na włosach od 8 do 12 umyć. Nie pozostawia odrostów, nie rozjaśnia włosów. Mimo obecności na rynku od wielu lat, technologia jego wytworzenia jest na tyle innowacyjna, że żadnej innej firmie wciąż nie udało się zaoferować profesjonalistom czegoś porównywalnego.

Wyjątkowe, a zarazem stosowane tylko u nas, są trzy sposoby użycia COLORANCE ACID :

  • odnowienie koloru na długości i końcach włosów podczas farbowania odrostów
  • nadanie lub odświeżenie koloru podczas zabiegu trwałej ondulacji – jest to jedyny produkt na świecie, który można stosować podczas wykonywania trwałej
  • wyjątkowa koloryzacja podczas zabiegu prostowania chemicznego

Klientom oczekującym intensywniejszego koloru oraz pokrycia włosów siwych, jednak niechcącym stosować farby, proponujemy COLORANCE INTENSIVE. Jest to zabieg umiejscowiony pomiędzy delikatną koloryzacją COLORANCE ACID a farbowaniem.

COLORANCE INTENSIVE nie rozjaśnia włosów, jednak pokrywa siwiznę niemalże w 100%.

COLORANCE występuje w 50 odcieniach. Jako specjaliści potrafimy je w odpowiedni sposób mieszać, dzięki czemu możemy uzyskać dowolny kolor, jaki tylko nasz Klient sobie wymarzy.

Zapraszamy na zabiegi delikatnej koloryzacji włosów do naszego salonu fryzjerskiego Studio Vertigo w Gdyni.
 

Delikatna koloryzacja Studio Vertigo Gdynia

Delikatna koloryzacja Studio Vertigo Gdynia

Delikatna koloryzacja Studio Vertigo Gdynia