Dekoloryzacja Studio VERTIGO Gdynia

Dekoloryzacja

Nasze ogromne doświadczenie, pasja oraz innowacyjne produkty, chroniące strukturę włosa: OLAPLEX oraz BONDPRO+, sprawiają że przejście z koloru czarnego, brązów czy czerwieni do jasnych, naturalnych barw, a nawet do blondu, to dla nas żaden problem.

Dekoloryzacja jest to zabieg polegający na uzyskaniu koloru jaśniejszego na włosach zafarbowanych wcześniej na ciemno. Brzmi dość prosto, ale w rzeczywistości jest bardzo skomplikowane. Zafarbowanie włosów na kolor jaśniejszy od tego, który mamy aktualnie na włosach jest niemożliwe do osiągnięcia podczas normalnego zabiegu farbowania.

Właśnie wtedy potrzebna jest dekoloryzacja, czyli usunięcie z włosa ciemnych pigmentów w celu stworzenia odpowiedniego podkładu dla jaśniejszego koloru.

W naszym salonie fryzjerskim w Gdyni potrafimy to zrobić w sposób bezpieczny dla struktury włosa. Jesteśmy w tym najlepsi, o czym świadczy liczba wykonywanych dekoloryzacji – jest ich średnio kilka tygodniowo. W wielu salonach takiego zabiegu nikt się nawet nie podejmuje, obawiając się niepożądanych efektów.
Nasi wysoko wykwalifikowani fryzjerzy podejmą się dekoloryzacji Państwa włosów.
Zapraszamy na zabiegi dekoloryzacji włosów do naszego salonu fryzjerskiego Studio Vertigo w Gdyni.